Zawody podlodowe

Aktualności | 2013-02-03 | Publikujący: Koło PZW-ŚKSM Kielce

W dniu 3 luty 2013 r ( niedziela) na naszym zbiorniku odbyły się pierwsze w tym roku zawody wędkarskie. Zbiórka uczestników odbyła się o godz. 7.00 rano. Tak wczesna pora rozpoczęcia i sprzyjająca pogoda pozwoliły na przeprowadzenie zawodów w dwóch turach. Klasyfikacja finałowa:

1. WALDEMAR CZEKAJ   2400 g
  2. SŁAWOMIR SKIBA      1485 g
  3. PIOTR GOLA               1250 g
  4. ROBERT ZYGAN          1000 g
  5. JACEK URBAN               815 g

Największa ryba zawodów to 35 centymetrowy okoń.

Wszystkim uczestnikom gratuluje połowu i zazdroszczę świetnej zabawy.

Komentarze (7)

bolek_kksm

Jeżdze na Suków od minimum 20 lat i zawsze nie było z tym problemu, pieniądze były. Dawniej były dwa sprzątania, wapnowania, zakładania sieci jak były powodzie itd. i były na wszystko pieniądze. Było dużo zawodów. Piękne i bogate nagrody na każdych z nich. Pare razy na zawodach nocnych gruntowych nawed bywały beczki z piwkiem, to były czasy. Każdy był rzyczliwy, miły, była atmosfera, nikt nie mósiał bać się nad wodą czy któregoś zarządzenia nie zapomniał, jak podbieraka, długopisu, znicza, czy płoteczke czy leszczyka może wrzucić do siatki czy też nie. Dawniej limit ilościowy karpia był 5 sztuk i ryby były przez prawie cały rok. Każdy teraz zrzucił wine na sumy co jest przesadą. Tylko że dawniej było wpuszczane w całym roku do 6 ton samego karpia, a nie niecałe 1,5 tony. Ale wracając do tematu... Powiem tak, troszke fantazja Pana poniosła jeśli chodzi o taką frekfęcje członków koła. Wątpie że po tych kiepskich ostatnich latach na Sukowie, taka ilość wykupi wkładki które nie są takie tanie, a trudno będzie zrezygnowanym wędkarzą uwieżyć że teraz będzie lepiej. Nie pisze tego nazłość ale słysze co inni Koledzy po kiju mówią. A jeśli chodzi o obowiązkowe akcje to z 250 osób jak będzie 100 to będzie mistrzostwo świata to samo z zawodami. Miałem na myśli pieniądze ze znaczka, a nie z wkładek. Ale już dobrze skączmy ten temat cały. Mam nadzieje że Pan jak i reszta zarządu będzie dobrze zarządzała naszym Sukowem. Pozdrawiam.

• Bąk Piotr Data dodania: 8 lat temu Oceń: -3 + / -

bolek_kksm

Panie Piotrze jeśli nie było w tamtym roku poczęstunków dla Członków w tych akcjach o których mowa to przepraszam dawniej były. Ale wydaje mi się że przy takich akcjach też powinny być także tym bardziej nie ma się czym chwalić. Miło że zdjęcia Pan zrobił. Jako gospodarz Pan się nie popisał.

bolek_kksm

Z wielkim szacunkiem Panie Waldku ale to nie są te czasy co dawniej. Wystarczyło rano, gdy już było wiadomo że zawody się odbędą podjechać do sklepu i gotowe. Także takie tłumaczenie jest śmieszne.

• Bąk Piotr Data dodania: 8 lat temu Oceń: -4 + / -

• kita waldemar Data dodania: 8 lat temu Oceń: -4 + / -

• Strzelecki Lukasz (Bolek) Data dodania: 8 lat temu Oceń: 5 + / -

bolek_kksm

Chciałem podziękować za ''świetne'' zawody podlodowe. Te zawody jak i ubiegłoroczne były bardzo ciekawe pod względem organizacyjnym. Chodzi tu o stary jak i teraz nowy zarząd. Sam Kapitan sportowy nie da sobie rady jak będzie takie podejście reszty zarządu. Widze że wszystko jest tylko po to aby było, bo musi być. Jak na zawodach, niezależnie od rangi, czy to mistrzoskiej czy towarzyskiej może nie być poczęstunku? Proszę wskazać chodzby jedno koło gdzie też tak jest! To w takim razie po co jest Gospodarz koła? Dlaczego na sprzątaniach, akcjach krzak, utwardzania drogi itp., jest poczęstunek i jakieś piwko a tu na ''świetnych'' zawodach tego nie ma? Czy to tak ciężko i drogo kupić 2 kg kiełbasy, 3 bochenki chleba, musztardę i zrobić gorący barszczyk ? Gdzie ten zarząd był? Czemu Prezes nie wręczał nagród? Zle się robi w naszym kole i nie widać iskierki nadziei że będzie lepiej.