UWAGA !!! ZMIANA DATY CZYNU SPOŁECZNEGO - BARDZO WAŻNE !!!

Aktualności | 2013-04-06 | Publikujący: Koło PZW-ŚKSM Kielce

W związku z przedłużającą się zimą przesunięciu o tydzień ulega czyn społeczny zaplanowany wcześniej  na 13-14 kwietnia br. Proszę śledzić nasza stronę www bo w przypadku dłuższego utrzymywania się zimowej aury data ta może ulec kolejnemu przesunięciu.

Komentarze (5)

• Gębski Bartłomiej Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

Witam,
    Dzieki za info. Moze zamiescicie informacje co powinnismy miec ze soba na czynie spolecznym. Nie sadze, ze kazdy wozi ze soba lopate czy pile do drewna. Moze nalezaloby miec agregat pradotworczy? Prosze napisac jakie prace sa do wykonania to moze inni koledzy sie przygotuja. Bylem wczoraj nad zbiornikiem i wiem, ze nalezy wykopac row od wschodniej strony zbiornika, bo chyba nie jestesmy zainteresowani zawodami motocrosowymi. Nalezy tez powyciagac wszystkie zdechle szczupaki i karasie z wody, bo tylko niepotrzebnie gnija, przy brzegu plywa pelno butelek po piwie, trafiaja sie tez swieczki oraz inne reklamowki.
    Napiszcie prosze co powinnismy miec, bo jak na zarybianie panowie przyjezdzali w mokasynach czego bylem swiadkiem, to na czyn spoleczny przyjada w garniturze!

• Bąk Piotr Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

kksmkielce

Gdyby zmieniła się data okresów ochronnych gatunków ryb, o których piszesz informacja byłaby zamieszczona na stronie. Na razie jej nie ma. Temat był dyskutowany przez Zarząd i obserwujemy pogodę. Jest połowa miesiąca i zbiornik wciąż zamarznięty, – jeśli tarło się przesunie to pewnie okres ochronny też. Proszę śledzić stronę i tablicę informacyjną.

• Gębski Bartłomiej Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

Witam,
    Bardzo wielu kolegów mówi, że zmieniła się data połowu szczupaka i sandacza. Czy to prawda?

• Bąk Piotr Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

kksmkielce

Będzie można wszystkiego się dowiedzieć po przedstawieniu sie. Odpisujemy na komentarze od osób jawnych.

• wedkarz2121 Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

Czy można wiedzieć jakie prace są do wykonania,jeżeli przeszkadza lód i śnieg?